افزایش فالوئر اینستاگرام بدون خرید فالوور

چطور فالوئر اینستاگرام خود را بدون خرید فالوئر افزایش دهیم ؟

چطور فالوئر اینستاگرام خود را بدون خرید فالوئر افزایش دهیم ؟

امروزه اینستاگرام به یکی از مهمترین محیط مجازی برای کسب و کار تبدیل شده است.

امروزه اینستاگرام یک ابزار قدرتمندی هست که در میان مردم از محبوبیت خیلی زیادی برخوردار می باشد ، محبوبیت این شبکه اجتماعی به گونه ای می باشد که شما می توانید با دوستان و خانواده هایتان  در تماس باشید و محصول خود را در این شبکه ها معرفی و به فروش آن اقدام نمایید. بنابراین امروزه صاحبان مشاغل سعی می نمایید برای جلب مشتریان و تاثیر گذاری در شبکه های اجتماعی به صورت گسترده عمل کنند تا از رقبای خود پیشه بگیرند. در این مقاله قصد داریم افزایش فالوئر اینستاگرام را بدون خرید فالوئر در ژولایت به شما آموزش دهیم .

افزایش فالوئر در اینستاگرام دارای نکاتی است که در ادامه شما را با این نکات مهم آشنا خواهیم کرد.

افزایش فالوئر اینستاگرام بدون خرید فالوور

مخاطبان خود را بشناسید

یکی از اصول اساسی برای افزایش فالوئر اینستاگرام شناخت مخاطب می باشد، که شما باید علاوه بر شناخت مخاطب، هدف اصلی مخاطب را بشناسید و بر اساس علاقه مخاطبانتان محتواهای مناسبی را قرار دهید. به طور مثال شما هر روز سعی کنید مخاطبان صفحه اینستاگرام خود را چک کنید. بدانید مخاطبانتان از چه گروه سنی می باشند، جنسیتشان چیست، محل سکونت بیشتر افرادی که جذب صفحه اینستاگرام شما شده اند ساکن کدام شهر می باشد. بعد از اینکه اطلاعات اولیه را به دست آورید زمان مناسب برای پست گذاری مطالبتان را انتخاب کنید. سعی کنید هر روز از علایق مخاطبانتان با خبر شوید و بر اساس علاقه آنان محتوای صفحه اینستاگرام خود را تهیه کنید. با شناخت مخاطبان و هدف اصلی مخاطبان شما می توانید از رقبای خود جلوتر بزنید و روز به روز بر فالور های صفحه اینستاگرامی خود بیفزایید.

 

پست هایتان را زمان بندی کنید

وقتی که مخاطبان صفحه اینستاگرامی خود را  پیدا کردید، شروع به پست گذاری در صفحه خود نمایید. پست ها باید بر اساس علاقه مخاطب و زمان بندی خاص قرار داده شود، مثلاً در کدام محدوده زمان بندی بیشتر مخاطبان شما آنلاین می باشند و در آن زمان بیشترین پست را بگذارید تا تاثیر گذاری بیشتری بر روی مخاطبان صفحه اینستاگرامی خود داشته باشید تا مخاطبان با معرفی صفحه شما  به هم دیگر فالور زیادی را بدست بیاورید.

 

از محتواهای جذاب استفاده کنید

برای جذب کردن مخاطبانتان سعی کنید از پست های جذاب و تاثیرگذار استفاده کنید، پست های شما باید در عین سادگی در کمترین زمان ممکن بر روی مخاطب تاثیر بسزایی بگذارد و با این روش فالوئر اینستاگرام خود را افزایش خواهید داد.

 

عکس های با کیفیت و جذاب تاثیر بسزایی دارند

یکی از روش هایی که برای جذب فالوئر اینستاگرام استفاده می شود، قرار دادن عکس های با کیفیت و جذاب از محصولات و یا برندهای خود در صفحات شخصی می باشد. هر چه عکس ها کیفیت بهتر و از ترکیب بندی رنگ عالی تری برخوردار باشند از نظر بصری فالوئرهای زیادی را به خود جذب خواهند کرد.

 

با مخاطبان دیگر در تعامل باشید

سعی کنید برای افزایش فالور صفحه اینستاگرامتان حتما با مخاطبان دیگر که از نظر محتوا، با محتوای صفحه اینستاگرامی شما یکی می باشد فالو کنید و لایک و کامنت بگذارید. برای جذب فالور می توانید همچنین از ربات های برنامه های مختلف استفاده کنید.

 

خوب است بدانید : کنترل گوشی هوشمند از راه دور بوسیله teamviewer

 

از هشتگ استفاده کنید

امروزه هشتگ ها یکی از راه های زود پیدا شدن صفحه اینستاگرامی شما از بین چندین شبکه در فضای مجازی می باشد. اینستاگرام به شما اجازه می دهد که بتوانید از بیشترین هشتگ در پست هایتان استفاده کنید که معمولا این تعداد به ۳۰  هشتگ می رسد. بر این اساس افراد حرفه ایی سعی می کنند از هشتگ های کمتر با سرچ بالاتر استفاده کنند و فالور مخاطبان خود را افزایش دهند و همچنین محتوای پست هایتان حتما با هشتگ هایتان یکی  باشد.

همچنین شما می توانید از هشتگ ها به عنوان قلاب برندهای خود، برای افزایش فالوئر صفحات اینستاگرامی استفاده کنید.

 

تبلیغ یک میانبر خوبی است

همیشه سعی کنید صفحه اینستاگرامی خود را در کانال ها و صفحات شبکه های اجتماعی که مخاطبان زیاد دارند به شگردهای مختلف تبلیغ کنید تا فالوئرهای بیشتری جذب صفحه شما شوند.

 

از لوکیشن و تگ استفاده کنید

یکی از راحت ترین روش هایی که شما می توانید استفاده کنید تگ ها و لوکیشن ها می باشند که با استفاده از تگ ها، موقعیت جغرافیایی پست هایتان به نمایش در می یاید و فالوئرهای آن موقعیت جغرافیایی جذب صفحه اینستاگرام شما می شوند.

افزایش فالوئر اینستاگرام بدون خرید فالوور

استوری ها را دست کم نگیرید

امروزه با پیشرفت اینستاگرام هر روز یه قابلیت جدیدی به قابلیت های اینستاگرام اضافه می شود که یکی از بهترین قابلیت ها استفاده از استوری می باشد که شما می توانید ویدیوهای لایو و سوال ونظرسنجی و ارسال استیکر را انجام دهید. همیشه سعی کنید از این ویژگی بیشتر استفاده کنید چون صفحه اینستاگرام شما را فعال تر و بروزتر نشان می دهد. همیشه سعی کنید در هنگام گذاشتن استوری های جذاب با استفاده از هایلایت آنها را مهم تر جلوه دهید.

 

از اینفلوئنسرها استفاده کنید

شاید برای شما هم جذاب باشد که اینفلوئنسرها چه کسانی هستند؟ اینفلوئنسرها افرادتاثیرگذار و شناخته شده در شبکه های اجتماعی می باشند که شما می توانید اینگونه افراد را بشناسید و صفحه شخصی خود را به آنان معرفی کنید تا صفحه شخصی شما را در صفحه شخصی خود به فالورهایشان معرفی و تبلیغ کنند.

 

مسابقه برگزار کنید

سعی کنید در صفحات شخصی اینستاگرامی خود از مسابقات و چالش ها استفاده کنید. مسابقه پرسش و پاسخ را طراحی کنید و از مخاطب هایتان بخواهید که در ز یر هشتگ برند شما، پاسخ هایی را بنویسند و این چالش و یا مسابقه را به دیگر مخاطبان معرفی و فالو کنند و به این روش فالورهای زیادی را جذب خواهید کرد و به فالورهای فعال جایزه ایی اهدا کنید.

 

شبکه سازی کنید

سعی کنید از تکنیک طلایی شبکه سازی برای افز ایش فالوئرهای اینستاگرام استفاده کنید به این شکل می باشد که مدیر ان حساب ها، می توانند از پستهای پروفایل شما استفاده نموده و آنها را روی پیچ های خود قرار دهندو معرفی کنند و شما نیز همین عمل را برای پروفایل مدیران حساب ها انجام می دهید و به این صورت مشاهده خواهید کرد که فالوئرهایتان به زیادی  افزایش خواهدکرد.

 

نتیجه گیری

ایجاد سیاست های رو به رشد برای حساب  اینستاگرام کار راحتی نمی باشد. باید حتما تلاش های  زیادی برای ایجاد یک حساب جذاب و گیرا کرده و وقت زیادی را صرف مدیریت آن ها کنید.