قابلیت جدید جیمیل - بازگرداندن ایمیل ارسال شده

قابلیت جدید جیمیل به شما اجازه می دهد تا ایمیل خود را پس از ارسال لغو کنید

قابلیت جدید جیمیل به شما اجازه می دهد تا ایمیل خود را پس از ارسال لغو کنید

قابلیت جدید اپلیکیشن جیمیل اکنون به شما اجازه می دهد تا ایمیل خود را پس از ارسال ، لغو کنید.

این قابلیت جدید جیمیل بی شک یکی از بزرگترین و همچنین حیاتی ترین قابلیت های این اپلیکیشن (Gmail) می باشد. بسیاری از اوقات برای همه ما پیش می افتد ایمیلی را اشتباهی ارسال می کنیم. و یا حتی متن پیامی که ارسال می کنیم ناقض و دارای غلط می باشد. این وضعیتی است که تقریبا اکثر افراد در موقعیت آن قرار گرفته اند. و تا کنون هیچ چاره ای برای آن نبود. ولی اکنون گوگل با ایجاد این قابلیت جدید جیمیل  مشکل را حل کرده است. اکنون اگر شما پس از زدن دکمه ارسال ایمیل ، پشیمان شوید ، راه چاره ای دارید. گوگل این قابلیت را در آپدیت جدید اپلیکیشن جیمیل قرار داده ست. تا شما بتوانید براحتی لغو ارسال کنید و ایمیل خود را بازگردانی کنید.

قابلیت جدید جیمیل ( بازگردانی ایمیل ارسال شده ) اکنون قابل استفاده می باشد

بر اساس گزارشات این قابلیت جدید جیمیل ابتدا در نسخه تحت وب قرار گرفته است. ولی اکنون نیز این قابلیت بازگردانی در اندروید و iOS نیز قرار گرفته است. در حال حاضر کاربران نسخه های اندروید در ورژن ۸٫۷ به بالا نیز می توانند از این قابلیت جدید جیمیل بهره مند شوند. در واقع یک پیام از طرف پشتیبانی بعد از زدن دکمه ارسال ظاهر می شود. و شما می توانید پیام خود را بازیابی کنید.

 

مرتبط : گوگل وان ، سرویس جدید فضای ابری گوگل جایگزین گوگل درایو می شود.
قابلیت جدید جیمیل ، بازگردانی ایمیل ارسال شده

شما براحتی می توانید از این قابلیت جدید جیمیل استفاده کنید و ایمیل ارسال شده خود را بازگردانی کنید. به این شکل که پس از زدن دکمه ارسال پیام ، یک پاپ آپ (Pop Up) در پایین صفحه نمایش داده می شود. و می توانید با زدن دکمه کنسل ، ارسال را لغو کنید و به صفحه پیام برگردید. و همچنین اگر دکمه لغو را نزنید پیام ارسال خواهد شد. پس از ارسال پیام نیز پیامی با قابلیت برگشت یا Undo نمایش داده می شود. و اگر بر روی آن کلیک کنید به صفحه پیام برگشت داده می شوید.

بر اساس گزارش گوگل پلیس ، اگر شما پیامی به یک اکانت جیمیل می فرستید، گوگل می تواند پیام را برای شما برگرداند. ولی اگر به دیگر سرویس های ایمیلی به غیر از جیمیل پیام ارسال می کنید. بازگشت پیام با اندکی تاخیر بهمراه خواهد بود. به اینصورت اگر نظرتان در مورد ارسال ایمیل عوض شود. شما می توانید با استفاده از دکمه بازگشت ، پیام ارسال شده خود را برگردانید.