گوشی Mate 20 lite هوآوی

هوآوی گوشی Mate 20 Lite را قبل از نسخه اصلی عرضه کرد.

هوآوی گوشی Mate 20 Lite را قبل از نسخه اصلی عرضه کرد.

کمپانی هوآوی پرچمدار جدید خود یعنی گوشی Mate 20 lite را قبل از نسخه اصلی معرفی کرد.

کمپانی هوآوی اخیرا در نمایشگاه بین المللی تکنولوژی ایفا (IFA) در برلین از پرچمدار جدید خود گوشی Mate 20 lite رونمایی کرد. تعجب آور آن است که هوآوی جزو اولین کمپانی می باشد که مدل لایت گوشی خود را قبل از مدل اصلی معرفی کرده است. هوآوی همچنین بهمراه گوشی Mate 20 lite از پردازنده جدید خود کایرین ۹۸۰ و اسپیکر هوشمند بنام AI Cube نیز رونمایی کرده است. این اسپیکر هوشمند قدرت گرفته از الکسا آمازون می باشد.

مرتبط : بهترین های معرفی شده در نمایشگاه تکنولوژی ایفا ۲۰۱۸

گوشی Mate 20 lite دارای صفحه نمایش ۶٫۳ اینچی با تراکم پیکسلی ۲۳۴۰ در ۱۰۸۰ می باشد. این گوشی هوآوی دارای ۲ دوربین در قسمت پشت گوشی می باشد. یک دوربین ۲۰ مگاپیکسلی و یک دوربین ۲ مگاپیکسلی برای عمق بهتر تصویر. همچنین دارای دوربین قدرتمند سلفی ۲۴ مگاپیکسلی به همراه یک دوربین دیگر ۲ مگاپیکسلی برای عمق بهتر تصویر می باشد.

گوشی Mate 20 lite

کمپانی هوآوی دلیل عرضه زودهنگام گوشی Mate 20 lite قبل از نسخه اصلی را برانگیختن هیجان مردم بوده است. همچنین مردم به این فکر می افتند که اگر نسخه لایت گوشی میت ۲۰ اینقدر خوب است، پس نسخه اصلی آن باید فوق العاده باشد. اما مشکل اینجاست، چرا باید شخصی این گوشی را خریداری کند درحالی که می داند نسخه بهتری بعدا ارائه خواهد شد.

گوشی Mate 20 lite در ماه اکتبر در انگلیس فروش خود را آغاز خواهد کرد. همچنین نسخه اصلی میت ۲۰ نیز در همین ماه (اکتبر) به بازار عرضه خواهد شد. هنوز اطلاعاتی از فروش این گوشی در آمریکا و استرالیا مشخص نشده است.

گوشی میت ۲۰ لایت به قیمت ۳۷۹ یورو بفروش خواهد رسید. البته قیمت بسیار مناسبی نسبت به سخت افزار قوی اش دارد. هرچند باید منتظر ماند و تماشا کرد که نسخه میت ۲۰ لایت و میت ۲۰ چقدر از نظر سخت افزاری و قیمت متفاوت خواهند بود.

 

مرتبط : هوآوی اپل را در فروش گوشی های هوشمند غافلگیر می کند

مشخصات گوشی Mate 20 lite هوآوی :