کلید هوشمند Ikea در کیت روشنایی هوشمند

کلید هوشمند Ikea ماه اکتبر به همراه کیت ترادفری عرضه خواهد شد

کلید هوشمند Ikea ماه اکتبر به همراه کیت ترادفری عرضه خواهد شد

Ikea خط جدیدی از محصول کلید هوشمند خود را بهمراه کیت ترادفری را راه اندازی خواهد کرد.

سرانجام شایعات در حال به واقعیت پیوستن هستند. طبق گزارشات سایت خبری Tek.no ، کمپانی Ikea تایید کرده است. و محصول کلید هوشمند Ikea را تا اکتبر امسال عرضه خواهد کرد. البته وبسایت سوئدی و خبری Teknikveckan نیز همزمان این خبر را گزارش داده است. علاوه بر این ، سایت خبری سوئدی نیز در قسمتی دسترسی به محصولات Ikea را فراهم کرده است.

 

قیمت کلید هوشمند Ikea

در واقع می توان گفت کمپانی قیمت بسیار خوبی بر روی محصول کلید هوشمند Ikea  گذاشته است. مخصوصا کیت ریموت کومبو که قیمت آن با دیگر محصولات رقابت می کند. این گجت های هوشمند قرار است با قیمت ۲۰ تا ۳۰ دلار بفروش برسند. حتی برخی محصولات به ۶۰ دلار هم می رسند. محصول کلید هوشمند بلکین وِمو مینی که با وای فای قابل اتصال است، ۳۵ دلار بیشتر قیمت ندارد. و همچنین محصول کلید دیواری هوشمند فیبارو قیمتی برابر با ۶۰ دلار دارد.

در حقیقت دستگاه های مختلف برقی به پریز خروجی کلید هوشمند Ikea می تواند اتصال یابد. و شما از طریق تلفن همراه و اینترنت می توانید این دستگاه ها را کنترل کنید. این کلید هوشمند Ikea یک روش بسیار عالی برای هوشمند سازی خانه می باشد. شما دیگر می توانید بدون حضور در منزل کنترل لوازم را در دست بگیرید. می توانید برق را خاموش کنید. کولر را قبل از ورود به منزل روشن کنید تا خنک شود.

علاوه بر این ، طبق گزارشات کمپانی Ikea گفته است که کلید های هوشمند به جمع محصولات ترادفری Ikea اضافه خواهند شد. و پشتیبانی از الکسا ، اپل هوم کیت و دستیار گوگل را محقق خواهد ساخت. البته کمپانی Ikea همچنان در حال توسعه محصولات خود می باشد. محصولاتی که دارای قابلیت های ضد آب نیز هستند. از این محصولات می توان اسپیکر بلوتوث و اسپیکر وای فای را نام برد. البته در ساخت این اسپیکرهای هوشمند با کمپانی های Sonos و Teenage Engineering همکاری خواهد کرد.

 

مرتبط : با اسپیکر هوشمند گوگل هوم می توانید پیتزا سفارش دهید و در خانه را قفل کنید.