گوشی انعطاف پذیر سامسونگ

سامسونگ گوشی انعطاف پذیر ۷ اینچی می سازد

گوشی انعطاف پذیر سامسونگ با صفحه نمایش ۷ اینچی روانه بازار می شود.

طبق گزارشات ، گوشی انعطاف پذیر سامسونگ با صفحه نمایش ۷ اینچی تا سال ۲۰۱۹ روانه بازار خواهد شد.

سامسونگ تمایل شدیدی دارد تا اولین کمپانی سازنده ی گوشی های انعطاف پذیر باشد ( صفحه نمایشی بدون قطعی ). این اتفاق در سال آینده رخ خواهد داد و همچنین کمپانی سامسونگ معتقد است که این موضوع تقاضای مردم نسبت به گوشی های گران قیمت را بالا می برد.

هرچند این اتفاق یکدفعه رخ نمی دهد. طبق گزارشات نمونه اولیه گوشی انعطاف پذیر سامسونگ ( با نام تجاری ” Wing” ) برای روانه بازار کردن، اول طبقه گیمرها را مورد هدف قرار خواهد داد. طبقه ای که درکل حساسیت کمتری دارند.

قیمت این گوشی هوشمند ۱۵۰۰ دلار یا احتمالا بیشتر خواهد بود.

گوشی انعطاف پذیر سامسونگ

مشخصات گوشی انعطاف پذیر سامسونگ

افرادی که نمونه اولیه گوشی انعطاف پذیر سامسونگ را مشاهده کرده اند، گفته اند: صفحه نمایش این گوشی ۷ اینچ می باشد و برای قابل حمل بودن طوری طراحی شده است که مانند یک کیف پول جمع می شود. صفحه نمایش به داخل جمع می شود بنابراین، صفحه نمایش دیگری جلوی این گوشی قرار دارد تا در صورت بسته شدن، اطلاع رسانی ها ( Notification ) را نمایش دهد. و همچنین دوربین اصلی در پشت آن قرار دارد.

طبق گزارشات، سامسونگ در نیمه ی دوم سال ۲۰۱۹، قصد دارد این گوشی قابل انعطاف را طوری بهینه سازی کند تا برای رنج وسیع تری از مردم قابل پذیرش باشد ( زمانیکه احتمالا حباب قیمت شکسته می شود و قیمت منصفانه ای ارائه می شود). این گوشی سومین پرچم دار برند سامسونگ بعد از سری های گلکسی اس و نوت خواهد بود.

کمپانی اِگزکس، این گوشی قابل انعطاف را یکی از بزرگترین انقلاب ها در صنعت گوشی های هوشمند نامید و اضافه کرد سامسونگ باید ساخت این گوشی را جزو اولویت های خود قرار دهد.

گوشی انعطاف پذیر سامسونگ

طبق شایعات، سامسونگ برنامه دیگری برای ارائه یک اسپیکر هوشمند دارد به همراه گوشی گلکسی نوت ۹ روانه بازار خواهند شد. این اسپیکر به عنوان بهترین موزیک پلیر، با قیمت ۳۰۰ دلاری عرضه خواهد شد.

این اسپیکر به شکل کاسه طراحی شده و دارای لایت در قسمت بالایی می باشد . طبق گزارشات دارای قابلیت صدای مستقیم می باشد و می تواند فقط در جهت شخص خاصی در اتاق که فرمان را صادر کرده است صدا ارسال کند. و همچنین قدرت گرفته از دستیار صوتی Bixby می باشد.

مرتبط : معرفی اسپیکر هوشمند گلکسی هوم در همایش رونمایی از گلکسی نوت ۹
اسپیکرهای گوگل و آمازون

البته این اسپیکر با قیمت ۳۰۰ دلاری، ۶ برابر گرانتر از محصولات متنوع گوگل و آمازون می باشد.

 

آپدیت : ۲۷ مرداد ۹۷