گوشی تاشو ال جی

گوشی تاشو ال جی در نمایشگاه CES 2019 معرفی خواهد شد

گوشی تاشو ال جی در نمایشگاه CES 2019 معرفی خواهد شد

بزرگ ترین نمایشگاه لوازم الکترونیکی جهان که به CES معروف است ۷ ژانویه هر ساله در لاس وگاس ایالات متحده برگزار می شود. این محل مناسب ترین مکان برای شرکت های مختلف است تا محصولات خود را در زمینه تکنولوژی معرفی کنند. همواره قبل از شروع نمایشگاه گمانه زنی ها درباره حضور شرکت های معتبر و محصولات آنها صورت می گیرد. مهم ترین ویژگی محصولات هوشمند در سال ۲۰۱۹ می تواند نسل پنجم اینترنت، نمایشگرها و انواع گوشی تاشو و منعطف، حذف بریدگی نمایشگرها و ایجاد ساخت کشویی باشد.

ال جی یکی از شرکت کنندگان این مجمع بزرگ است.این شرکت کره ای محصولات جذاب و متنوعی را برای معرفی در سال ۲۰۱۹ آماده کرده است. تلوزیون انعطاف پذیر ، تبلت و گوشی تاشو ال جی از جمله این محصولات است.

 

بیشتر بخوانید : ساخت اولین گوشی نسل پنجم توسط ال جی و اسپرینت
گوشی تاشو ال جی

 

شرکت ال جی در سال ۱۹۶۶ موفق به ساخت اولین تلویزیون شد. این تلوزیون سیاه سفید و بسیار ساده بود. در طول این سال ها تکنولوژی های مختلفی برای تلوزیون های تولیدی مورد استفاده قرار گرفت و انواع نمایشگرها تولید شد. یکی از این فناوری ها ساخت نمایشگرهای اولد یا OLED می باشد. تلوزیون ال جی که در نمایشگاه سال آینده عرضه خواهد شد از نوع اولد انعطاف پذیر می باشد. این تلوزیون ساختار بسیار جالبی دارد و با فشار یک دکمه به درون پایه نگهدارنده خود جمع می شوند. اخبار پیرامون این تلوزیون برای اولین بار در سال قبل منتشر شد. اما بنابر اعلام شرکت سامسونگ در نمایشگاه CES سال ۲۰۱۹ رونمایی خواهد شد.

 

گوشی تاشو ال جی

 

گوشی تاشو LG

یکی دیگر از این محصولات تبلت و گوشی تاشو LG می باشد. برنامه ال جی برای ساخت گوشی های هوشمند قابل انعطاف در سال ۲۰۱۶  (۲۸ سپتامبر) ثبت و سپس توسط سازمان جهانی مالکیت معنوی رسما منتشر شد. در این برنامه که Mobile Terminal نام دارد به برخی از ویژگی های محصول اشاره شده است.

برنامه از این قرار است که ۲ صفحه نمایشگر به صورت لولایی به هم متصل شده اند. آنها می توانند تا شده و یا باز و یکپارچه شوند. در صورت تا شدن هر کدام از نمایشگرها به صورت مستقل عمل می کنند. این گوشی همچنین از حسگر اثر انگشت پشتیبانی می کند. لازم به ذکر است که هر نمایشگر باتری و دوربین مخصوص به خود را دارد. برای هر صفحه همچنین یک جک هدفون ۳٫۵ میلی متری به کار رفته است. نمایشگر تاشو یکی از فناوری های جدیدی است که توسط  ال جی مورد استفاده قرار گرفته است. در صورت تمایل و علاقه کاربران سایر برند های مطرح نیز مانند هوآوی، سامسونگ و حتی اپل نیز از این فناوری استفاده خواهند کرد.

بلت و گوشی تاشو ال جی

دیگر محصولات LG با فناوری هوش مصنوعی

علاوه بر تلوزیون و گوشی تاشو ال جی محصولات دیگری نیز از سوی این شرکت کره ای رونمایی خواهد شد. از جمله ماشین ظرف شویی ، ماشین لباس شویی ، ربات و … . ویژگی مشترک همه این محصولات عملکرد با برنامه ThinQ Al می باشد. در پایان باید گفت شنیده ها حاکی از این است که ال جی خبرهای جالب و خوبی برای علاقه مندان خواهد داشت. باید منتظر بود و نتیجه را دید…