اسپرینت و ال جی گوشی نسل پنجم می سازند

اسپرینت و ال جی قصد ساخت اولین گوشی نسل پنجم را دارند

اسپرینت و ال جی اولین گوشی نسل پنجم را در نیمه اول ۲۰۱۹ عرضه خواهند کرد

البته جزئیات دقیق در مورد مشخصات و زمان عرضه وجود ندارد

کمپانی اسپرینت اعلام کرده است با همکاری کمپانی ال جی در حال ساخت اولین گوشی هوشمند با تکنولوژی نسل پنجم می باشد. این گوشی نسل پنجم در نیمه اول سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه خواهد شد.

البته اطلاعات وجزئیات دقیقی از زمان عرضه و همچنین نقش کمپانی ال جی در ساخت این گوشی نسل پنجم هنوز مشخصی نشده است. ولی بهرحال شرکت اسپرینت بدلیل تولید اولین گوشی نسل پنجم خود، باید برای حمایت از محصول، اطلاعات دقیق تری از مشخصات و همچنین زمان عرضه به بازار را منتشر کند.

اولین گوشی هوشمند نسل پنجم اسپرینت و ال جی

البته کمپانی اسپرینت در بخش خبری سایت خود اظهار کرده است که از تکنولوژی قدرتمند مایمو (Mimo) در ساخت فناوری گوشی نسل پنجم استفاده خواهد کرد. و همچنین گوشی جدید و نامشخص ال جی از آن حمایت خواهد کرد. البته قسمتی از پیش نیاز ساخت گوشی نسل پنجم ، اکنون در ایالت های آتلانتا ، شیکاگو ، دالاس ، هوستون ، لوس آنجلس و واشینگتون دیسی در حال ساخت می باشد. علاوه بر این صحبتی از تکنولوژی های دیگری مانند فرکانس امواج میلیمتری نبوده است. گرچه این تکنولوژی در حال حاضر موجود می باشد و برای ساخت گوشی های هوشمند بسیار کاربردی می باشد.

کمپانی اسپرینت جزو اولین کمپانی هایی نمی باشد که قصد ساخت گوشی نسل پنجم را دارد.

همچنین کمپانی موتورولا قول ساخت افزونه سخت افزاری نسل پنجم موتو مد برای گوشی Moto Z3 را داده است. البته شبکه جدید نسل پنجم هنوز از طرف شرکت ورایزون هنوز تکمیل نشده است. و در مراحل تست در برخی شهرهای آمریکا می باشد. زمانیکه شبکه نسل پنجم فعال شود کاربران موتورولا موتو Z3 می توانند بوسیله افزونه سخت افزاری موتو مد از این تکنولوژی بهره مند شوند. علاوه بر این شرکت ورایزون قول داده است تا پایان امسال، شبکه نسل پنجم را در ایالات هوستون ، لوس آنجلس ، ساکرامنتو  فعال سازی کند.